Zaskakujący. Niekonwencjonalny.

Przekonasz się do przyczepy kempingowej KNAUS LIFESTYLE. Innowacyjna koncepcja części mieszkalnej, którą opracowaliśmy zupełnie inaczej niż byś się tego spodziewał - w tej przyczepie kempingowej udało nam się spełnić wszystkie twoje życzenia. Unikalna jadalnia, w którym zmieści się cała rodzina oraz przestronny salon zapewnią niespotykane doświadczenia. Już nie da się po raz kolejny powiedzieć, że wszystkie przyczepy kempingowe są takie same!

Przyczepa kempingowa LIFESTYLE - najważniejsze cechy

Przyczepa kempingowa LIFESTYLE - Unikalna

Unikalny

Rewolucyjny rozkład salonu nawiązujący do stylu miejskiego z czerwonymi elementami nowoczesnych tkanin. Nie wspominamy nawet o wielu praktycznych szczegółach - jak na przykład ogromna szafa.

Przyczepa kempingowa LIFESTYLE - Pewniak

Pewniak

Dzięki osi z drążkami skrętnymi, hydraulicznym amortyzatorom i stabilizatorowi AKS możesz cieszyć się niezwykle płynną jazdą. Zobacz, przyczepa kempingowa LIFESTYLE wygląda naprawdę dobrze. Pionowe panoramiczne okna sprawiają, że jest zupełnie wyjątkowy a najmłodsi pasażerowie tej wyjątkowej przyczepy kempingowej nie będą mogli się napatrzyć na wspaniałe widoki.

Układy

Układ dla dwojga

Układ dla rodziny