Nowa przyczepa kempingowa DESEO 2016

Nowa przyczepa kempingowa KNAUS DESEO jest dedykowana wymagającym poszukiwaczom przygód. Dzięki swej dużej ładowności sprosta transportowi wszelkiego osprzętu sportowego. Docenią ją również ci klienci, dla których niewygórowana cena jest istotną zaletą.
DESEO w sezonie 2015/2016 zachwyca odświeżoną stylistyką. Niebiesko zielone akcenty nawiązują do już legendarnego, a w tym roku debiutującego w wersji 2.0 modelu przyczepy kempingowej SPORT&FUN.

KNAUS DESEO - nowy wygląd.
KNAUS DESEO - klapa bagażowa.

Obie te przyczepy kempingowe mają wielki apetyt na bagaż i wszelakiej maści sprzęt sportowy. Od rowerów, przez motory, narty czy deski surfingowe po paralotnie i spadochrony. Może ponton? Żaden problem.

KNAUS DESEO - nowy wygląd - z tyłu
KNAUS DESEO - pojemne wnętrze.

W sezonie 2015/2016 zastosowaliśmy w przyczepie kempingowej DESEO nowy rodzaj plastiku o zwiększonej odporności na zarysowanie. Teraz załadunek i rozładunek będzie jeszcze łatwiejszy pozwalając cieszyć się w pełni ze sprzętu, miejsca i przygód podczas wakacji z nową przyczepą kempingową KNAUS DESEO. Jednocześnie zachowujemy atrakcyjne ceny serii wraz z wszelkimi udogodnieniami znanymi w przyczepach kempingowych DESEO z poprzednich lat.