Przyczepy kempingowe dla rodzin z dziećmiPRZYCZEPY KEMPINGOWE DLA RODZIN Z DZIEĆMIOd 1996 roku uwaga projektantów przyczep Knaus skupiła się na stworzeniu układów przyczep kempingowych dla rodzin z dziećmi. Od tego czasu Knaus stał się czołowym producentem przyczep kempingowych najbardziej odpowiednich dla tej grupy klientów. Bardzo szybko w ofercie znalazła się największa ilość układów stworzonych od podstaw z myślą o rodzinnych podróżach.

  Taki kierunek rozwoju bardzo dobrze odbierany jest przez klientów w Polsce z uwagi na charakterystykę naszego rynku. Aktywny wypoczynek blisko natury wybierają u nas przeważnie właśnie rodziny z dziećmi doceniający sposób zorganizowania przestrzeni przyczep Knaus. Łóżka piętrowe w przyczepie oraz oznaczenie modelowe literą K to właśnie symbol rodzinnej przyczepy kempingowej. Od wielu lat projekty są wciąż dopracowywane tak, by zwrócić uwagę na komfort i funkcjonalność nieskrępowanej, wygodnej a zarazem luksusowej formy wypoczynku.  DOBRA ORGANIZACJA PRZESTRZENI  Co bardzo istotne, lekkie przyczepy kempingowe Knaus zachowują najniższą możliwą masę całkowitą umożliwiając większą elastyczność w doborze holownika oraz większą możliwość załadowania przyczepy. Nasi klienci podróżujący z dziećmi często podkreślają fakt, że na kempingu dużą ilość czasu spędza się w pobliżu przyczepy.


  Z tego powodu rodzinom polecamy wybór przedsionka Isabella. Dzięki niemu poszerzymy przestrzeń do swobodnej zabawy, chroniąc dzieci przed nadmiernym słońcem, deszczem czy owadami a także pozwoli zorganizować codzienne czynności w sposób najbardziej optymalny. W tym pomagają nam również ergonomiczne i bezpieczne akcesoria kempingowe polecanego przez nas jako przedstawiciela marki Isabella.


  WYBÓR MODELU  Przy wyborze modelu przyczepy na rodzinne wyprawy warto odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania.
  Czy chcemy zatrzymywać się wyłącznie na kempingach czy również poza kempingami? Podróżujemy w sezonie letnim czy również zimowym? A może poszukujemy przyczepy stacjonarnej?


  Głównie od odpowiedzi na te pytania uzależniony będzie wybór modelu, a także ewentualna potrzeba dodatkowego wyposażenia. Dla przykładu przyczepa Knaus Sport 500 QDK posiada mniejszą łazienkę niż podobna rodzinna przyczepa Knaus 500 KD. Modele z mniejszą łazienką polecamy głownie klientom, którzy docelowo zatrzymują się na polu kempingowym. Jeśli zatrzymujemy się poza kempingiem z pewnością pomyślimy o większej ilości ciepłej wody i o rozbudowanej łazience.
  Wszystkie pojazdy Knaus natomiast przystosowane są do korzystania zimą, lecz niektóre elementy wyposażenia dodatkowego mogą podnieść komfort podczas zimowej przygody. Polecamy zapoznać się z artykułem dotyczącym zimowego kempingowania.

  Polecane przyczepy kempingowe Knaus dla rodzin z dziećmi: