PROCAMP

ul. Krotoszyńska 43, 51-009 Wrocław
Pro_Camp

Campery typu van to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących mobilności i niezależności w podróżowaniu. Dzięki swojej kompaktowej budowie, łatwo zmieścisz je w każdym garażu i poruszysz się nimi wygodnie po każdych drogach. Wnętrze vanów jest funkcjonalnie zaaranżowane, zapewniając komfortowy wypoczynek i wygodne warunki do gotowania. Odkryj nowy wymiar podróży z camperem van!

Nasza Oferta

image
KNAUS BOXLIFE PRO 540 to najbardziej kompaktowa pokusa od czasu pierwszej przestronnej łazienki.
image
W BOXLIFE PRO 600 połączyliśmy najnowocześniejsze technologie, takie jak oświetlenie LED i optymalna izolacja, z funkcjami komfortu z segmentu kamperów wyższej klasy.
image
KNAUS BOXLIFE PRO 630 jest gwiazdą na niebie vanów panelowych. Dzięki wysokiemu dachowi, dużym pojedynczym łóżkom. łączy w sobie najlepsze cechy
image
Nasze modele BOXLIFE PRO 600 XL z wysokim dachem! Nadwozie z wysokim dachem i dodatkową konstrukcją dachu z TWS oferuje gigantyczną ilość miejsca.
image
Najlepszy dla tych, którzy chcą zajść wysoko. Unikalny dach pop-top do samochodów kempingowych firmy KNAUS nie przypomina żadnego innego dachu pop-top.
image
KNAUS BOXDRIVE zachwyca dynamicznym podwoziem MAN TGE z licznymi systemami wspomagania kierowcy i oferuje nie tylko absolutny komfort jazdy.
image
Cud techniki i przestrzeni gotowy na każdą przygodę dzięki dynamice jazdy podwozia MAN TGE i długości całkowitej poniżej 6 metrów.
image
Przy długości zewnętrznej wynoszącej zaledwie 5,41 metra, BOXLIFE 540 łączy w sobie wszystkie zalety samochód kempingowy firmy KNAUS.
image
BOXLIFE 600 oferuje nie tylko trzy pomysłowe układy, ale także cały pakiet wielofunkcyjnych detali. Koncepcja tylnej części bagażnika Vario pozwala na jednoczesne wykorzystanie go jako miejsca do przechowywania.
image
Dzięki zmiennej koncepcji wnętrza BOXLIFE 630 jest idealny na relaksujące rodzinne wakacje. Tutaj każdy znajdzie swoje ulubione miejsce i wystarczająco dużo miejsca na wszystkie bagaże, które muszą wyruszyć w podróż