Sypialnia & Łazienka

SYPIALNIA

Najwyższy komfort spania

Niezależnie od tego, czy śpisz w pojedynczych łóżkach z tyłu, czy w przestronnym łóżku, które można wyjątkowo nisko opuścić: zawsze śpisz jak dziecko. Przyjemne sny zagwarantowane zostały dzięki wysokiej jakości materacom z pianki EvoPore oraz przytulnym pokryciom ściennym i sufitowym.

KNAUS L!VE I- Śpij wygodnie


KNAUS L!VE I- dużo miejsca do przechowywania

Przestronne szafy

KNAUS L!VE I 650 MEG Przestronne szafy - dzięki dużym drzwiom są bardzo łatwo dostępne, wyposażone w praktyczne schowki oraz drążek na ubrania.

KNAUS L!VE I- Opuszczane łóżko

Opuszczane łóżko

KNAUS L!VE I 650 MEG Opuszczane łóżko- Dzięki ramie z listew i wysokiej jakości materacowi EvoPore HRC opuszcczane łóżko o wymiarach 195 x 150 cm zapewnia najlepsze warunki do spokojnej nocy.

KNAUS L!VE I- Przestronną powierzchnia do leżenia

Łączenie łóżek oddzielnych w łóżko stałe

KNAUS L!VE I 700 MEG Łączenie łóżek oddzielnych w łóżko stałe- pojedyncze łóżka można opcjonalnie przekształcić w jeszcze bardziej przestronną powierzchnię do leżenia za pomocą precyzyjnie dopasowanych poduszek i stelaży..


ŁAZIENKA

Odświeżająca

Posiadanie własnej łazienki podczas podróży to prawdziwy komfort. Możliwość zabrania jej ze sobą wszędzie, prawdziwy luksus. W szczególności, gdy jest tak dobrze wyposażona, jak w L!VE I.

KNAUS L!VE I- Śpij wygodnie


KNAUS L!VE I- wysokiej jakości kabina prysznicowa

Przestronna kabina prysznicowa

KNAUS L!VE I 700 MEG Wysokiej jakości kabina prysznicowa ze szkła akrylowego oferuje dużo miejsca do poruszania się. Dzięki licznym półkom możesz przechowywać wszystkie swoje produkty kosmetyczne.

KNAUS L!VE I- Komfortowy prysznic

Innowacyjna, obrotowa ściana

KNAUS L!VE I 650 MEG Komfortowy prysznic- innowacyjna, obrotowa ściana zapewnia, że zawsze masz dokładnie tyle miejsca, ile potrzebujesz. Zaoszczędzona przestrzeń wpływa na wielkość salonu.