oto VAN TI PLUS

VAN TI PLUS- Bezpieczeństwo spotyka się z komfortem i designem

Bezpieczeństwo spotyka się z komfortem i designem

Najlepsze z trzech światów, VAN TI PLUS łączy w sobie najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa, systemy wspomagania kierowcy i dynamiczny design.

VAN TI PLUS- Indywidualne opcje napędu- nawet 4x4!

Indywidualne opcje napędu- nawet 4x4!

Pojazd bazowy MAN TGE, który wyróżnia się wyjątkową dynamiką jazdy, najnowocześniejszymi systemami wspomagającymi i indywidualnymi opcjami napędu- nawet 4x4.

VAN TI PLUS- Felgi aluminiowe KNAUS 17

Felgi aluminiowe KNAUS 17

Montowane opcjonalnie, ekskluzywne felgi KNAUS 17 to aluminiowe felgi o charakterystycznym wzornictwie i oryginalnym DNA KNAUS, zapewniają mocny wygląd.

VAN TI PLUS- Klapy serwisowe

Praktyczne klapy serwisowe

Dla jeszcze większego komfortu brama garażowa i klapy serwisowe są opcjonalnie wyposażone w centralny zamek.

VAN TI PLUS- Płynna integracja kabiny i nadwozia

Dynamiczna konstrukcja

Dynamiczna sylwetka z rzucającymi się w oczy, jasnymi krawędziami i sportowymi proporcjami przyciąga wzrok. Tak jak nowe światła tylne KNAUS CATEYE evolution.

VAN TI PLUS- Wytrzymała konstrukcja z GRP

Optymalna ochrona i izolacja

Wytrzymała konstrukcja z GRP, w połączeniu z izolacją XPS sprawia, że pojazd jest optymalnie chroniony przed wpływami atmosferycznymi, odłamkami kamieni, itp.

VAN TI PLUS - Ścianki boczne z aluminium

Wytrzymałe ścianki boczne

Opracowane konstrukcje warstwowe wykonane z aluminium sprawiają, że cała struktura kampera jest bardziej stabilna, odporna na gnicie i szczególnie trwała.

VAN TI PLUS- Zorganizowana skrzynka elektryczna i serwisowa

Centralne sterowanie

Wypróbowany i przetestowany system ServiceBox łączy wszystkie ważne funkcje i połączenia w jednym centralnym miejscu. Wygodne miejsce na 2 wydajne akumulatory.

VAN TI PLUS- Indywidualny napęd

Indywidualny napęd

Seryjnie montowany napęd na przednie koła, który w zależności od Twoich potrzeb można zastąpić dynamicznym napędem na tylne koła lub napędem 4x4 o wysokiej trakcji.

VAN TI PLUS- Innowacyjne systemy bezpieczeństwa jazdy

Wspomaganie kierowcy

Asystent hamowania awaryjnego chroni przed kolizjami z tyłu pojazdu. ESP, ABS, wielozadaniowe hamulce oraz asystent ruszania pod górę zapewniają większe bezpieczeństwo w każdej sytuacji.