Prawdziwa ikona Knaus - Wszystko nowe!

Niezależnie od tego, w którą stronę wieje wiatr, nowy SÜDWIND błyszczy całkowicie nowym wystrojem wnętrza i nadwozia, a także wieloma standardowymi urządzeniami, zasługując na prawdziwe burze entuzjazmu. Ciesz się nowoczesną konstrukcją mebli w integralnej konstrukcji, energooszczędnym oświetleniem wnętrza w technologii LED i naszymi nowymi, bardzo szerokimi drzwiami nadwozia. Dzięki światłom tylnym CATEYE i eleganckiemu dachowi wykonanemu z wytrzymałego włókna szklanego, zapewniamy również solidny wygląd zewnętrzny i ponadczasową sylwetkę, która zasługuje na nazwę SÜDWIND!

Przyczepa kempingowa SÜDWIND - najważniejsze zalety

Przyczepa kempingowa SÜDWIND - Przytulna

Przytulna

Wysokiej jakości meble zintegrowane z systemem wentylacji zapewniają komfortowy klimat w całej przyczepie. W tej przyczepie kempingowej znajdziesz cudownie wygodne poduszki do siedzenia. Idealne połączenie funkcjonalności i stylu.

Przyczepa kempingowa SÜDWIND - Bezpieczna

Bezpieczna

Nowoczesne technologie w standardzie przyczepy kempingowej KNAUS SÜDWIND: hak holowniczy ze stabilizatorem AKS wraz z osią skrętną i amortyzatorami hydraulicznymi. Wszystko to dla bezpieczeństwa i wyjątkowo płynnej jazdy.

Układy