PROCAMP

ul. Krotoszyńska 43, 51-009 Wrocław
Pro_Camp

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kamperów vany, przyczep kempingowych oraz samochodów kempingowych, które pozwolą Ci na wygodne i komfortowe podróżowanie. Dzięki nim możesz odkrywać nowe miejsca i cieszyć się przyrodą nie rezygnując z wygody. Zapewniamy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny, aby każdy mógł spełnić swoje marzenie o wolności w podróży.

Nasza Oferta

image
TOURER VAN łączy w sobie poczucie wolności z maksymalną przyjemnością z jazdy - a kompaktowe wymiary z wyjątkowym komfortem.
image
Sprawiliśmy, że KNAUS VAN TI jest wystarczająco duży, aby poczuć się jak w prawdziwym kamperze, a jednocześnie wystarczająco kompaktowy.
image
Kompaktowe nadwozie w najlepszej jakości KNAUS, komfortowa łazienka i nowoczesne wnętrze dopełniają VAN TI PLUS.
image
Poczuj wolność, ciesz się życiem, odkrywaj świat! Dzięki naszemu L!VE TI wejście do świata kempingu KNAUS jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
image
SKY TI jest idealnym, wszechstronnym jachtem. Łączy przestrzeń z komfortem, wyposażenie z designem i oferuje najwyższą jakością.
image
Oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy dzięki inteligentnym systemom wspomagania i 2-kanałowemu zawieszeniu.
image
Dzięki naszemu L!VE WAVE wejście do świata kempingu KNAUS jest teraz jeszcze bardziej elastyczne. Łączy w sobie dynamikę jazdy TI z wygodnymi opcjami.
image
Łączy w sobie gigantyczne poczucie przestrzeni z wyjątkowo łatwym dostępem. Jest tylko jedna rzecz, której nie możemy Ci zaoferować: Kompromisów.
image
Dzięki L!VE I stworzyliśmy wyjątkowy kamper, który nie ma sobie równych w segmencie w pełni zintegrowanych kamperów.
image
SUN I imponuje również wspaniałymi walorami wewnętrznymi, takimi jak podgrzewana podwójna podłoga o wyglądzie jachtu lub wysokiej jakości skórzane wnętrze.