Twój dodatek do wolności

Tutaj zbiega się to, co należy do siebie. Zwrotność serii KNAUS VAN TI i właściwości jezdne MAN TGE. Dzięki TGE firma MAN opracowała pojazd bazowy, który zachwyca wyjątkową dynamiką jazdy, najnowocześniejszymi systemami wspomagającymi i indywidualnymi opcjami napędu - opcjonalnie nawet z napędem na wszystkie koła. Kompaktowa konstrukcja w najlepszej jakości KNAUS, nowa komfortowa łazienka i nowoczesne wnętrze dopełniają nowy VAN TI PLUS. W ten sposób, wraz z rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości, powstaje bardzo atrakcyjny, kompletny pakiet, który sprawia, że VAN TI PLUS jest dynamicznym i wszechstronnym pojazdem. To miło, gdy dwóch silnych partnerów tak dobrze się uzupełnia!

VAN TI PLUS- Komfortowy

Zabierz ze sobą wszystko i nie idź na żadne kompromisy

Maksymalny komfort mieszkania to standardowa cecha samochodów kempingowych KNAUS. W VAN TI PLUS osiągnęliśmy zupełnie nowy poziom projektowania wnętrz i rozwiązań szczegółowych. Abyś miał dosłownie wszystko czego potrzebujesz, bez względu na to, dokąd się udajesz.

VAN TI - Bezpieczny

Bezpieczna podróż na wszystkich trasach

Zwrotność KNAUS VAN TI i automatyczne podwozie MAN TGE tworzą unikalny samochód kempingowy, z którym nie ma absolutnie żadnych ograniczeń dla Twojej podróży. Wybierasz zapierające dech w piersiach serpentyny, wyboiste szutrowe drogi, czy też ośnieżone trasy górskie? Z VAN TI PLUS jedź gdziekolwiek zechcesz!