Akcesoria kempingowe

Akcesoria do przyczep i samochodów kempingowych

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co najlepsze dla miłośników kempingu. Wiodące marki i najwyższą jakość produktów ...
logo Isabella

Isabella - lider wśród producentów przedsionków, mebli i akcesorii dla najbardziej wymagających turystów i podróżników.

Isabella tworzy wysokiej jakości przedsionki od ponad 50 lat, zawsze próbuje przemycić najlepsze "karawaningowe" pomysły do swoich produktów.
Nasze wymagania są bardzo wysokie, cały czas szukamy nowych pomysłów i rozwiązań -sprytne detale, najlepsze materiały, idealne formy oraz szybki, nieskomplikowany montaż w ponadczasowym design - to my - Isabella
Zapraszamy stronę internetową Isabella Polska

logo Frankana Freiko

Frankana i Freiko to jedni z największych dostawców sprzętu i wszelkiego wyposażenia kempingowego na rynku europejskim.

Co roku prezentowany jest katalog firmy z ponad 10 000 artykułami, które są niezbędne do funkcjonowania przyczepy czy samochodu kempingowego – wiele części zamiennych także z branży serwisowej oraz z wyposażeniem, które ma za zadanie uczynić wakacyjne wyprawy jeszcze bardziej przyjemnymi.
W katalogu prezentowane są artykuły z bardzo wyczerpującymi opisami, które zdecydowanie pomogą w wybraniu odpowiedniego wyposażenia dodatkowego.
Ceny w katalogu podane są w EUR z 19% podatkiem VAT. Aby obliczyć ceny polskie należy odjąć podatek niemiecki i dodać 23% VAT.

logo dometic

Dometic Group jest wiodącym światowym dostawca wyposażenia do przyczep kempingowych, pojazdów rekreacyjnych, samochodów, ciężarówek oraz na rynek żeglugi.

W ofercie pełna gama klimatyzatorów, lodówek, markiz, kuchenek, systemów sanitarnych, sprzętu oświetleniowego, mobilnych urządzeń zasilających oraz rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo, okna, drzwi oraz innych urządzeń, które sprawiają, ze życie z dala od domu staje się wygodniejsze.
logo alde

Ciepło i komfort dla Mobilnych.

Alde to wiodacy producent ogrzewań na bazie gazu propan – centralne ogrzewanie w przyczepach i samochodach kempingowych. Technologia ALDE znajduje zastosowanie w przyczepach i samochodach każdej uznanej marki. Nasza firma jako jedna z nielicznych swiadczy wszelkie uslugi dotyczace serwisu i napraw ogrzewań ALDE.
logo truma

truma - więcej komfortu w podróży

Paleta produktów Truma zawiera szereg rozwiązań; od systemów klimatyzacyjnych poprzez podgrzewacze wody po systemy manewrowe do przyczep kempingowych. Instalacje redukcji ciśnienia gazu oraz urządzenia do zaopatrzenia w energię elektryczną uzupełniają tą bogatą ofertę. Wszystkie nasze produkty są przy tym zaliczane do najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Prasa fachowa nie bez powodu regularnie wybiera firmę Truma najlepszą marką roku w kategorii wyposażenie.