Nowe modele samochodów kempingowych serii VAN i

VAN i: Jeszcze lepszy w pełni zintegrowany samochód kompaktowy

Dobrze wiemy, jak ważne jest rozplanowanie wnętrza w niewielkiej przestrzeni. W naszych nowych modelach kompaktowych samochodów kempingowych serii „VAN i” uzyskaliśmy jeszcze więcej miejsca dzięki dwóm nowym układom wnętrz.

Nowy samochód kempingowy KNAUS VAN i 2016

Nowe układy VAN i 2016

Nowe pomysły. Nowa łazienka, nowe meble, nowe układy wnętrza: „VAN i” znajdziesz teraz jeszcze więcej przestrzeni i komfortu.

Dwa nowe układy samochodów kempingowych serii „VAN i”: modele 580 MK i 650 MEG to prawdziwi cudotwórcy przestrzeni - podobnie jak bardzo udane modele w układach 550 MD i 600 MG. Z roku na rok, staramy się coraz bardziej: nowa koncepcja przestrzeni, wysokiej jakości meble, inteligentne funkcje. W nowych modelach samochodów kempingowych serii VAN i mamy nowe łazienki oraz jeszcze lepiej dostępną garderobę i lodówkę. Tak w KNAUS zwiększamy dostępną przestrzeń zwiększając jednocześnie użyteczność naszych samochodów kempingowych.

Nowy samochód kempingowy KNAUS VAN i 580 MK

Nowy VAN i 580 MK

Nowy samochód kempingowy KNAUS VAN i 650 MEG

Nowy VAN i 650 MEG

Dla miłośników wrażeń estetycznych przygotowaliśmy nowe tapicerki:

Tapicerka Indian Summer

Ciepłe kolory z tapicerką: Indian Summer

Tapicerka Blue Marine

Nowoczesne barwy z tapicerką: Blue Marine

Tapicerka Vanilla Cream

Jasne wnętrze z tapicerką: Blue Marine

Nowe samochody kempingowe „VAN i” zaprezentujemy na Caravan Salon 2015 w Düsseldorfie.
Przy takiej mnogości rozwiązań funkcjonalnych oczywiście wybór konkretnego modelu nie jest łatwy. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Caravan Salon 2015 w Düsseldorfie, gdzie będzie można dokładnie przyjrzeć się każdemu detalowi w tych samochodach kempingowych i na własną rękę sprawdzić funkcjonalność naszych innowacyjnych pomysłów. Tam poznacie osobiście inteligentne rozwiązania i wysoką jakość wykonania, zaś podczas oględzin, nie pozbędziecie się Państwo ciągłego uczucia zadziwienia, jak wiele miejsca mogliśmy uzyskać w kompaktowym samochodzie kempingowym.