O firmie

Pro Camp

Pro Camp

Od 18 lat firma PRO CAMP jest przedstawicielem jednej z największych firm produkujących przyczepy i samochody kempingowe KNAUS TABBERT GmbH. Nasza współpraca jest oparta na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu oraz sympatii pomiędzy naszymi firmami i co najważniejsze pomiędzy naszymi wspólnymi klientami, czyli Państwem. Od 2010 roku reprezentujemy również markę TABBERT - przyczepy "królewskie", które są synonimem tradycji i najwyższej jakości od ponad 50 lat!

KNAUS

Firma Knaus jako jeden z nielicznych producentów posiada na swoje produkty homologację Ministra Transportu i Gospodarki Wodnej. Jeżeli po lekturze naszego cennika nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania prosimy o telefony lub e-mail. Służymy swoją fachową wiedzą oraz radą.

Imponująca sieć sprzedaży

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, gdzie będą mogli Państwo obejrzeć i osobiście się przekonać o jakości naszych produktów oraz dokonać zamówienia wymarzonego dla siebie modelu Knaus. W Europie jest ponad 300 punktów sprzedaży i serwisów Knaus. Wszystkie jednak zamawiają pojazdy w jednej fabryce w Bawarii. Zaplanujcie Państwo zakup wcześniej, dając szansę producentowi przygotować się do budowy przyczepy bądź samochodu.

We wszystkich naszych punktach sprzedaży polecamy usługi:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • naprawy i remonty przyczep
  • montaż wyposażenia dodatkowego
  • naprawy instalacji wewnętrznych
  • doradztwo w sprawach technicznych
  • sprzedaż wszelkich akcesoriów i wyposażenia, w tym mebli turystycznych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych