Nowe modele na rok 2015

2015 przynosi wiele nowego.

W roku 2015 króluje różnorodność. Bez względu na to czy jesteś zainteresowany samochodami kempingowymi, przyczepami kempingowymi, kompaktowymi samochodami kempingowymi - w każdym z tych segmentów znajdziesz wiele nowości, które tylko czekają na odkrycie. Rodziny, pary, początkujący podróżnicy i wytrawni karawaningowcy - każdy znajdzie w tym roku przyczepę kempingową lub samochód kempingowy doskonale dopasowany do swoich potrzeb. Poszukaj już dziś swojego faworyta.

SPORT 400 QD

nowy SPORT 400 QDNie ma powodu aby martwić się wycofaniem modeli przyczep kempingowych SPORT 450 LK i 460 LB w nowym roku. Zostają one zastąpione przez nową przyczepę kempingową SPORT 400 QD, która łączy w sobie wszystkie zalety swoich poprzedników. W tym roku, podobnie jak wszystkie przyczepy kempingowe i samochody kempingowe KNAUS w tym sezonie posiada on pokrycie dachu z powłoki GFK odpornej na gradobicie. Możesz zapytać, co sprawia, że przyczepa kempingowa SPORT jest taka wyjątkowa? Odpowiedź jest prosta - przyczepa kempingowa SPORT 400 QD jest wspaniały - nawet przy tak kompaktowych rozmiarach.

 

SUN TI

nowy samochód kempingowy SUN TILżejszy, piękniejszy, a przy tym nawet tańszy – te trzy elementy sprawiają, że nowy samochód kempingowy SUN TI stał się najlepszym częściowo zintegrowanym samochodem kempingowym na rynku. To co wyróżnia się już na pierwszy rzut oka to eleganckie wzornictwo: jasny i przyjazny wystrój można porównać do luksusowego jachtu. Dostępny opcjonalnie, wyrafinowany pakiet oświetlenia dopełnia wspaniałą atmosferę. Biorąc pod uwagę funkcjonalność, ten nowy samochód kempingowy przekonuje powierzchniami niewrażliwymi na zarysowania, samo-domykające się szuflady i wiele więcej. Poza tym, cena jest rozsądna: przecież to jedyny częściowo zintegrowany samochód kempingowy z podwójną podłogą za mniej niż 60 000€.

 

SKY TRAVELLER 650 DG Superlight

nowy SKY TRAVELLER 650 DG SuperlightSKY TRAVELLER 650 DG Superlight to nowy samochód kempingowy z alkową dla 6 osób. Jest przestronny i zaskakująco lekki. Innowacyjny układ pokazuje, co daje nam taka lekka konstrukcja: więcej towarzyszy podróży i ładowność pozwalająca zapakować o wiele więcej bagaży niż dotąd. Ponadto, samochód kempingowy SKY TRAVELLER 650 DG Superlight wyróżnia wszechstronne wyposażenie standardowe i harmonijna aranżacji wnętrza. Nowy układ sprawia, że ten już tak popularny dom rodzinny na kołach stał się jeszcze bardziej sympatyczny.

 

5 nowych układów w serii BOXSTAR

nowe układy BOXSTAR
Dla wszystkich, którzy lubią podróżować spakowani zwarcie i elastycznie a zarazem wygodnie, mamy dobrą wiadomość: Nasz kempingowy samochód kompaktowy Knaus BoxStar jest teraz dostępny w pięciu nowych wersjach, od modeli ultra kompaktowych po bardzo wygodne. Pytasz, co City 500, Road 2 Be 540, Lifetime 600, Lifetime 2 Be 600 i Solution Relax 600 mają wspólnego? Wszystkie układy w tych kompaktowych samochodach kempingowych są bezkonkurencyjnie funkcjonalne i łatwy w użytkowaniu. Będziesz zainspirowany sprytnymi sposobami wykorzystania dostępnej przestrzeni.